תקנון עסקה כללי

תקנון עסקה כללי

מבוא

תקנון עסקה זה נועד להסדיר כל עסקה בין נותן השירות מולטי דיגיטל בע"מ ח.פ. 516171303 מרחוב בר כוכבא 23 בני ברק מגדל  vtower  להלן: נותן השירות או מולטימדיה גרופ או החברה, לבין מזמין השירות להלן: המזמין או הלקוח.

נוסח התקנון הוא בלשון זכר או בלשון רבים לנוחות השימוש אך מיועד לשני המינים ולכל מזמין עבודה או שירות.

החברה רשאית לעדכן את התקנון מידי פעם ובכל עסקה / הזמנה יחול התקנון המפורסם במועד זה.

אישור הזמנה / הצעת מחיר פירושה אישור קריאת וקבלת תקנון עסקה זה.

זכויות יוצרים:

החברה מחזיקה בסטודיו מתקדם המספק שירותי עיצוב דיגיטלי והפקות וידאו.

היצירות המופקות בסטודיו הינם בזכויות יוצרים מלאות של הלקוח והוא רשאי לעשות בהם כרצונו לפי החוק. אנו משאירים לעצמנו זכות לקרדיט כמקובל.

זכויות הלקוח בתוצר הם רק לאחר תשלום מלא של העבודה.

לצורך היצירה החברה רוכשת / מנוייה בשירותים / ספקים כדלהלן Adobe, Shutterstock, פונטביט, audioblocks ,videoblocks, בשל כך על היצירות המופקות בסטודיו חלים תקנוני ספקים אלו בכלל ובפרט לגבי זכויות השימוש.

חומרים ועיצובים גרפיים (כמו אך לא רק, לוגואים, תמונות, קטעי וידאו) הנשלחים ממזמין העבודה לצורך היצירה מוצהר בזה כי הוא בעל הזכויות ורשאי למסור את החומרים לצורך זה.

תנאי תשלום:

תנאי תשלום הוא בסיכום אישי לכל הזמנה ומופיע על הסכם הצעת המחיר / הזמנה, ולא יאוחר מסיום העבודה, איחור בתשלום מהווה הפרת יסוד של הסכם העבודה, זכויות יוצרים ובעלות מוחלטת חלים עד לפרעון המלא, מזמין העבודה ערב באופן אישי לתשלום התמורה.

היתר עסקה:

בעסקאות בתשלום דחוי ואו המצריכות תנאי היתר עסקה תהיה העסקה בהיתר עסקה ברית פנחס החתום במשרדי החברה.

בדף הצעת מחיר יופיעו התנאים כדלהלן:

ההצעה בתוקף ל 30 יום.
תנאי תשלום: מקדמה 30% לפני תחילת העבודה, יתרת התשלום בסיום העבודה – זכויות יוצרים ובעלות מוחלטת חלות עד לפרעון מלא של התשלום.
הצעת מחיר לאתר אינטרנט / מיני סייט מצורף מסמך נספח אתרים.
בהזמנת רימרקטינג ברשתות מדיה ו/או קמפיינים דיגיטליים אין התחייבות לתוצאות כלשהן.
בהזמנות וידאו ו/או עיצוב דיגיטלי המחיר כולל עד שני סקיצות, תיקונים ו/או סקיצות נוספות יחויבו בתשלום לפי X ש"ח לשעת עבודה לא כולל מע"מ.
המחיר אינו כולל עלות רכישת וידאו תמונות או אלמנטים במידת הצורך.
המחירים לפי תעריף רגיל, תוספת שעות עבודה שלא בשעות הפעילות יתומחרו בנפרד.
ביטול הזמנה לאחר תחילת העבודה תחוייב בתשלום יחסי.
מזמין העבודה ערב באופן אישי לתשלום התמורה האמורה לעיל.
ההצעה מהווה הזמנה לאחר אישורה. עצם ביצוע ההזמנה מהווה אישור לתנאי התקנון. העסקה כפופה לתנאי היתר עסקה המופיע כחלק מתקנון עסקה כללי. ניתן לעיין בתקנון בכתובת האתר https://www.multimedia-group.co.il/

נספח להצעת מחיר להזמנת שירותי רשימות תפוצה:

אנו גאים שבחרתם בנו לנהל את הניוזלייטר שלכם ושמחים להיות חלק משמעותי בהצלחה שלכם, להלן ריכזנו פרטים עיקריים על השירות לנוחותכם:

אבטחת מידע ושמירת סודיות מאגר השמות שלכם וכן דרכי הפעולה ושיטות השיווק הינם שלכם ובבעלותכם, אנו מתחייבים שלא להעביר לשום חברה או אדם מידע עסקי זה וכן שלא לעשות שום שימוש שאינו עבורכם ברשימות אלו.

חוק הספאם אנו ממלאים את דרישות החוק במלואם, כולל הכיתוב פרסומת בשורת הנושא, אפשרות להסרה, ושליחה ח"פ בלבד ללקוח שלא אישר דיוור. לא נוכל להענות לבקשות המפירות את דרישות החוק

שומרים על הרשימה יש דברים שנוכל לעשות רק ביחד, ידעו אותנו מראש על כל מבצע, הנחה, סוף עונה, השקת מוצר, תוכן חדש באתר (שלא הועלה על ידינו), פרסום / כתבה בעיתונות, בכדי שניידע את הלקוחות העוקבים וניתן להם ערך מוסף על חברותם ברשימת התפוצה.

כמות הדיוורים תדירות הדיוור וגודל הרשימות מצויינים בהצעת המחיר, באם הדיוור מתבצע במנוי שלכם אין מגבלה לגודל הרשימות.

סנכרון לecommerce יש לסנכרן בין מערכת הדיוור לבין החנות האינטרנטית ולהביא להמרות גבוהות מאוד, באם הדיוור מתבצע באמצעות מנוי שלכם יתכן ונמליץ לכם להחליף חברת דיוור לחברה בעלת מערכת מתקדמת יותר.

דוחות וסטטיסטיקות לאחר כל דיוור אנו שולחים דו"ח סיכום הכולל מידע על שעת הדיוור כמויות הפתיחה וקליקים על קישורים, אנו משתמשים בניסיון שצברנו ובפילוח סטטיסטיקות ההמרה בכדי להגיע למקסימום.

נספח להצעת מחיר להזמנת שירותי פיתוח אתרים:

פלטפורמה: פיתוח האתרים מתבצע על מערכת ניהול התוכן הפופולרית "וורדפרס" שהינה בעלת קוד פתוח ורישיון שימוש חופשי, כל התקנת תוספים ופלאגינים מיוחדים מתבצע תחת רישיון מלא.

דפי נחיתה מפותחים במערכת פרטית המספקת מידע מפולח ומפורט על מקור התנועה והמשפכים ואוספת את הלידים בצורה אפקטיבית יותר.

דומיין: הדומיין הינו הכתובת לאתר ממונה עליה רשם הדומיינים והוא נרכש מידי שנה בעלות של 40- 80 ש"ח בהזמנת אתר חדש דומיין לשנה כלול. קיימים סוגי כתובות רבים וצריכה להתבצע התאמה לסוג האתר.

אחסון: אחסון האתר מתבצע בשרתים ישראלים בעלי 3 גיבויים וכושר זמינות של 99.99%, השרת מנוטר בכל עת למניעת נפילות ותקלות וקיימת תמיכה זמינה לכל בעיה, האחסון מתבצע על ידי ספק חיצוני באחריותו ולפי תנאי השימוש. – בהזמנת אתר חדש כלול אחסון לשנה.

רספונסיביות: כל האתרים המפותחים על ידינו מתאימים לגלישה הן מדסקטופ והן ממובייל בצורה מלאה.

נגישות: החל מתאריך 26.10.2017 חל חוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלויות המחייב הנגשת אתרי אינטרנט, ישנם 3 דרגות הנגשה המסומנות בדרגה A עד AAA, אנו מספקים עם האתרים תוסף נגישות בדרגה A העומד לפי יעוץ שקיבלנו בתקן ישראלי 5568, למרות האמור לא תהיה כל תביעה כלפינו בגין אי עמידה בדרישות החוק בענין זה.

תעודת אבטחה: אתרים הסולקים אשראי מחוייבים כיום בתעודת אבטחה ssl. גם לאתרי תדמית מומלץ לרכוש תעודת ssl היות ומנוע החיפוש google מקדם במוצהר אתרים כאלה על פני אתרים ללא תעודת אבטחה אתרים המאוחסנים אצלינו הינם בעלי תעודה זו.

קידום במנועי החיפוש: בניית האתר נעשית בצורה שמאפשרת אופטימזציה עם מגוון כלי קידום, שירות קידום בפועל מבוצע על ידינו בעלות חודשית ואו קמפיינים חד פעמיים, ניתן לקבל הצעמ"ח בהתאמה לאתר / הקמפיין.

תוספות

שירות ניהול מלא: אתר מטבעו מצריך תחזוק ושדרוג מידי פעם, אנו מציעים שירות ניהול מלא לאתר בעלות של x ש"ח לחודש במנוי המתחדש כל שנה, שירות זה כולל עלות הדומיין והאחסון, עדכון האתר והתוספים, גיבוי ותחזוק, העלאת פוסטים ללא הגבלה וכן העלאת ואו עדכון מחירים של עד 20 מוצרים בחודש.

כתיבת תוכן: כשירות משלים אנו מציעים שירותי כתיבת תוכן לאתרים ודפי הנחיתה ע"י קופירייטרים, ניתן לקבל הצעמ"ח בהתאמה לאתר.

העלאת מוצרים: באתרי איקומרס (מכירות) עדכון והעלאת המוצרים לאתר דורשים הבנה בסיסית בתחום לאופטימזציה נכונה של המוצר במנועי החיפוש וכן בכדי שהמשתמשים יקבלו הצעות של מוצרים דומים ואו משלימים למוצר בו הם מתענינים, אנו מציעים שירות העלאת המוצרים כולל תגיות, במחיר של X ש"ח למוצר מינימום להזמנה 30 מוצרים.

פיצ'רים ותוספות מיוחדות: שירותי פיתוח מיוחדים וכן חיבור לשירותי הסליקה הינם לפי המופיע בהצעת המחיר.

נספח ניהול אתרים